eppearance.pl

Blog tematyczny o pracy, marketingu i biznesie

Marketing

Poleasingowe samochody dostawcze to dobry wybór

Poleasingowe samochody dostawcze to dobry wybór

Zakup samochodów dostawczych to dla większości firm spory wydatek. Nie może zatem dziwić, że przedsiębiorczy szukają innych możliwości finansowania. Jednym z rozwiązań jest leasing. Oferta poleasingowych samochodów dostawczych cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Takie rozwiązanie oferuje MAN FS.

Leasing – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Ogromną zaletą leasingu jest prosta i szybka procedura. Jego uzyskanie jest znacznie łatwiejsze w porównaniu z kredytem bankowym. Nie ma w tym przypadku tak skomplikowanych i rygorystycznych wymagań. Jest tak, zwłaszcza jeśli skorzysta się z usług firmy specjalizującej się w finansowaniu samochodów dostawczych. Taką firmą jest z pewność MAN FS. Leasing aut dostawczych to dobre rozwiązanie z jeszcze jednego powodu. Nie ma tu konieczności wydania jednorazowo dużej sumy pieniędzy za zakup samochodu dostawczego.

Leasing a kredyt

Samochody dostawcze poleasingowe cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. Wynika to z tego, że leasing jest dużo korzystniejszym rozwiązaniem w porównaniu z kredytem. W przypadku kredytu przedsiębiorca musi posiadać niemałą zdolność kredytową. Poza tym działalność gospodarcza musi być prowadzona przez minimum rok, a często nawet przez dwa lata. Takich wymogów w przypadku leasingu nie ma. Dodatkowo leasing w przeciwieństwie do kredytu nie obniża zdolności kredytowej. Firma może zatem pozyskać dostawcze samochody poleasingowe, a z kredytu skorzystać w celu realizacji innych inwestycji.

Samochody dostawcze poleasingowe – główne zalety?

Poleasingowe auta dostawcze posiadają dokładną historię serwisową. Dzięki temu można mieć całkowitą pewność co do tego, że są one w bardzo dobrym stanie technicznym. Pozwala to na pozyskanie dla firmy samochodów dostawczych w bardzo dobrym, a często nawet w idealnym stanie niewielkim kosztem.

Wynajem samochodów dostawczych

Samochody poleasingowe dostawcze  można również wynająć. Jest to podobna forma finansowania do leasingu. Różnica polega tu jednak na tym, że po zakończeniu umowy wynajmu nie ma możliwości wykupu samochodu na własność. Takie rozwiązanie daje jednak również duże poczucie bezpieczeństwa. W ramach umowy przedsiębiorca opłaca stałą miesięczną ratę. Może zatem bez problemu planować wydatki związane z wynajmem samochodów i nic go nie zaskoczy. Na ratę składa się nie tylko opłata za sam wynajem, ale również za ubezpieczenie i obsługę serwisową. Opcję wynajmu długoterminowego w swojej ofercie także posiada wspomniana wcześniej firma MAN. Warto zatem zapoznać się ze szczegółami i wybrać dla siebie najlepszą opcję.

Udostępnij