Tutaj jesteś

Najpopularniejsze programy do prezentacji dostępne za darmo

28 grudnia 2021 Internet programy do prezentacji


Jeżeli chodzi o najpopularniejsze programy do prezentacji to większość użytkowników w pierwszej kolejności korzysta z dobrodziejstwa Microsoft PowerPoint. Jest to bardzo intuicyjne i proste w użyciu narzędzie, dzięki któremu w kilka minut można przygotować profesjonalną prezentację. Pamiętać należy jednak o tym, że na rynku jest wiele innych aplikacji, które mogą konkurować z klasycznym Power Pointem.

Jakie programy do prezentacji online?

Osoby, które chcą przygotować ciekawą prezentację online powinny jak najszybciej sprawdzić co ma do zaoferowania Slidebean. Jest to bardzo zaawansowane narzędzie, które korzysta z dobrodziejstwa sztucznej inteligencji do tworzenia pięknych slajdów. Największym atutem jest nie tylko szeroki wybór gotowych szablonów do wykorzystania, ale również to, że można błyskawicznie udostępnić prezentacje w Internecie. Gotową prezentację można zapisać nie tylko w uniwersalnym pliku PDF i HTML, ale również w PPT, czyli formacie obsługiwanym przez PowerPointa. Dzięki zaawansowanym systemom automatyzacji poszczególnych zadań, można zaoszczędzić sporo cennego czasu. Slidebean jest programem, który działa w chmurze, dzięki czemu nie wymaga instalacji. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu prezentację można wykonać na dowolnym komputerze i z każdego miejsca na ziemi. Slidebean wyposażony jest także w funkcję śledzenia, dzięki czemu można w każdej chwili sprawdzić ilu użytkowników obejrzało naszą prezentację.

Funkcjonalne Prezentacje Google

Osoby, które korzystają z Gmaila i G Suite mogą w każdej chwili skorzystać z darmowego narzędzia o nazwie Prezentacje Google. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują elastycznego i wygodnego w użyciu narzędzia pracy. Program Prezentacje Google umożliwia pracę w chmurze, dzięki czemu nad prezentacją można pracować z każdego miejsca na ziemi, które oferuje dostęp do Internetu. Chmura umożliwia pracę nad prezentacją wielu pracownikom jednocześnie. Za pomocą AirPlay i Chromecast możliwe jest udostępnianie ekranu i przesyłanie strumieniowe. Slajdy można pobierać online w popularnym formacie PPT. Warto wspomnieć również o tym, że wszystkie prezentacje utworzone w Power Poincie bez problemu można uruchomić w Prezentacjach Google. Na szczególną uwagę zasługuje także funkcja czatu i komentowania, dzięki którym zdecydowanie łatwiej jest dopracować prezentację do perfekcji.

Niezawodna aplikacja Apple Keynote

Apple Keynote to aplikacja, która jest zainstalowana na wszystkich urządzeniach Mac i telefonach IPhone. Znakami charakterystycznymi jest intuicyjny interfejs i gotowe szablony, dzięki którym można stworzyć przyciągające wzrok prezentacje. Apple Keynote to idealne narzędzie przede wszystkim dla tych osób, które chcą przygotować animowane prezentacje i robiące olbrzymie wrażenie przejścia poszczególnych slajdów. Na szczególną uwagę zasługuje także aplikacja Pencil, dzięki której można w wygodny sposób tworzyć ciekawe rysunki na IPadzie. Pamiętać należy jedynie o tym, że wersja w chmurze dostępna jest niestety wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają aktualne konto w iCloud.

Redakcja eppearance.pl

Nasz zespół doradza w kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu rozwoju osobistego, marketingu oraz prowadzenia firmy w Internecie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?