Tutaj jesteś

Usługi kurierskie dla każdego! Nadanie paczki nigdy nie było tak proste

27 grudnia 2022 Biznes

Myślisz, że usługi kurierskie zarezerwowane są tylko dla właścicieli sklepów, którzy wysyłają do Ciebie Twoje zakupy? Nic bardziej mylnego – z usług kurierskich możesz skorzystać także i Ty! Korzystając z oferty InPost, nadanie paczki to błahostka. Co więcej, możesz to zrobić poprzez zamówienie kuriera do swojego domu. Nie musisz biec go automatu Paczkomat®. Wystarczy kilka kliknięć w formularzu online, a Twoja paczka szybko zostanie odebrana i równie szybko dotrze do odbiorcy. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Nadaj paczkę, korzystając z usług InPost

Kurier

Czy wiesz, że korzystając z oferty InPost, nadanie paczki jest banalnie łatwe? Ty, jako użytkownik indywidualny, możesz korzystać z równie bogatej oferty co sklepy i inne firmy. Jeśli chcesz wysłać prezent bliskiej osobie, odesłać rzeczy znajomemu z drugiego końca Polski, który zostawił je w czasie odwiedzin u Ciebie, albo po prostu, odesłać niechciany towar do sklepu, zrobisz to szybko przy pomocy usługi Szybkie Nadania, Manager Paczek lub za pomocą aplikacji InPost Mobile. Możesz wysłać swoją paczkę, nadając ją w maszynie Paczkomat® lub zamówić jej odbiór przez kuriera. Jak to działa?

Wybierz najwygodniejszą opcję dla Ciebie i :

  • Nadaj swoją paczkę w automacie Paczkomat® z dostawą do takiego automatu, zlokalizowanego w mieście odbiorcy, albo wprost do jego domu lub
  • Nadaj swoją paczkę bezpośrednio pod adres odbiorcy, zamawiając jej odbiór przez kuriera.

W ten sposób nadasz paczkę krajową po atrakcyjnej cenie. Po prostu spakuj paczkę, zmierz, sprawdź wagę paczki i wybierz odpowiedni rodzaj przesyłki, podczas składania zamówienia.

Nadaj paczkę kurierem

Paczka

Proces zamówienia kuriera jeszcze nigdy nie był tak prosty. Wystarczy, że skorzystasz z Managera Paczek na dedykowanej stronie www, gdzie uzupełniasz wymagane dane nadawcy i odbiorcy oraz dokonujesz opłaty. W odpowiedzi otrzymasz wygenerowaną etykietę nadawczą, którą należy umieścić na paczce. Ten proces nigdy nie był łatwiejszy. Po prostu pakujesz przesyłkę, uzupełniasz dane na stronie, opłacasz, zamawiasz kuriera i już. Kurier przyjedzie do Ciebie i odbierze przesyłkę.

Pełna kontrola przy pomocy aplikacji InPost Mobile

Zamów kuriera i śledź swoją przesyłkę w aplikacji mobilnej InPost Mobile. Będziesz wiedzieć, co aktualnie się z nią dzieje i kiedy trafi do odbiorcy. To duży komfort. Przekonasz się, gdy skorzystasz z tej usługi, a wtedy szybko przyznasz, że zamówienie kuriera w InPost to banał.

Artykuł sponsorowany

Redakcja eppearance.pl

Nasz zespół doradza w kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu rozwoju osobistego, marketingu oraz prowadzenia firmy w Internecie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?