Tutaj jesteś

iPhone 13 Pro czy iPhone 13 Pro Max – który wybrać?

25 kwietnia 2022 Internet iPhone 13 Pro czy iPhone 13 Pro Max

Chcesz zmienić telefon na nowy? Jeśli potrzebujesz grafiki powalającej jakości, najlepszego aparatu, a przy okazji często pobierasz duże pliki, to zastanów się nad najnowszymi smartfonami od Apple. Sprawdź, który iPhone 13 będzie dla Ciebie lepszy — Pro, czy Pro Max. 

Telefon to Twoje narzędzie pracy? A może po prostu cenisz sobie bezawaryjne i intuicyjne działanie, dostęp do przydatnych narzędzi, nowoczesny design i możliwość robienia zdjęć w najlepszej jakości? W takim razie smartfon od Apple będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Nowy iPhone dostępny jest jak zwykle w kilku wariantach, w tym w dwóch prezentujących jakość premium. Który z nich będzie najlepszy dla Ciebie — Phone 13 Pro czy iPhone 13 Pro Max? Sprawdź, to i wybierz swój iPhone w Lantre

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max — tego jeszcze nie było!

Najnowsza seria telefonów iPhone 13 w wersji Pro to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie nie tylko charakterystyczny dla Apple design, ale i jakość. Te smartfony to bowiem prawdziwy majstersztyk. Są niezawodne, ich działanie jest błyskawiczne, a ich parametry nie mają sobie równych. Można powiedzieć, że dotyczy to zarówno telefonu iPhone 13 Pro, jak i Pro Max. Chociaż ten drugi, pod względem parametrów oczywiście wygrywa, jeśli interesuje Cię ten model to możesz go kupić pod linkiem: https://lantre.pl/iphone-13-pro-max-559

Najnowsze smartfony iPhone 13 w wersji Pro występują w aż 4 wariantach pamięciowych. Prócz standardowych, czyli: 128, 256 oraz 512 GB dostępna jest też wersja 1 TB, co jest prawdziwą nowością. Nowe smartfony Apple to także ogromny skok wydajności baterii. Teraz działają jeszcze dłużej. W przypadku iPhone 13 Pro Max pojemność wynosi aż 16.75 Wh. 

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max — aparat i kamera

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max zaskakują także fenomenalnymi parametrami aparatu. I chociaż użytkownicy telefonów Apple przyzwyczaili się do świetnej jakości zdjęć, to jednak w tym przypadku poszerzone możliwości systemu aparatów są widoczne gołym okiem. Do dyspozycji dostępne są też przeróżne style fotograficzne — wypróbuj tryb portretowy, a także tryb nocny i baw się efektami oświetlenia studyjnej jakości.

Na uwagę zasługuje tu także tryb filmowy. Najnowsze smartfony nagrywają w standardzie Dolby Vision, dzięki czemu można osiągnąć jeszcze lepszy efekt. Dodatkowo wyświetlacz super podkreśla wszystkie kolory i detale. Taki zaawansowany tryb filmowy przewiduje nawet wykorzystanie profesjonalne, dlatego też telefon, który kupisz na https://lantre.pl/iphone-13-pro-558, może służyć Ci do nagrywania vlogów, czy nawet bardziej zaawansowanych materiałów. Dostępna jest też możliwość udostępniania wideo AR. 

Redakcja eppearance.pl

Nasz zespół doradza w kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu rozwoju osobistego, marketingu oraz prowadzenia firmy w Internecie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?