Tutaj jesteś

Gry na Nintendo Switch dla dzieci 7+

25 kwietnia 2022 Internet Nintendo Switch dla dzieci 7

Pierwsza na rynku gamingowym konsola hybrydowa niemal natychmiast stała się hitem, zdobywając uznanie także wśród rodziców. Nintendo Switch to niezawodny sposób na długie podróże i fantastyczna przepustka do świata gier. Które tytuły są adresowane do dzieci 7+?

Konsola, którą warto zabrać w podróż

Pomimo tego, że od premiery popularnej hybrydy mija piąty rok, Nintendo Switch nie ma sobie równych. Konsola niezmiennie plasuje się w czołówce najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań do grania mobilnego i nic nie wskazuje na to, żeby to miało się zmienić. Jakie innowacje miały bezpośredni wpływ na popularność Nintendo Switch?

Przede wszystkim, nowatorskie podejście do funkcjonalności urządzenia. Połączenie zalet konsoli stacjonarnej i mobilnej pozwoliło osiągnąć pełną kompatybilność z graczem i dotrzymać mu kroku w każdej sytuacji. Na uwagę zasługuje również bogata biblioteka gier, w większości dedykowana wyłącznie na Nintendo Switch, a także – niewielki rozmiar konsoli mobilnej.

Fascynujący świat gier dla kilkulatków

1. Super Mario Oddysey to przygoda, w której Twoja pociecha koniecznie będzie chciała wziąć udział – po to, żeby uratować księżniczkę Peach z rąk Bowsera. Do dyspozycji gracza pzostają zdolność wcielania się w przeciwników i używania ich umiejętności, a w grze pojawiają się różnorodne lokacje.

2. Super Mario 3D World to propozycja rekomendowana dla dzieci i dorosłych. Misja polega na ocaleniu księżniczki Sprixie zrąk Bowsera, a w czasie realizacji zadania możesz wykorzystywać własne supermoce – Super Bell, dzięki któremu staniesz się kotem albo Double Cherry, który sprawi, że Twoja postać się sklonuje. Co ciekawe, w tę grę możesz grać wspólnie z dzieckiem.

3. Let’s go, Pikachu! – w tej grze chodzi o jedno – zabawne zwierzątka trzeba zamknąć w pokeballu. Gracz wchodzi w rolę trenera, który wraz z Pikachu podejmuje się odnalezienia i złapania kolejnych pokemonów.

4. Minecraft: Dungeons to gra, która pozwala na współpracę maksymalnie 4 osób na raz, różni się jednak od klasycznej wersji. Nie ma tutaj możliwości budowania, a gracze muszą połączyć siły po to, by pokonać Arcyzłosadnika i uratować mieszkańców wioski. Widoczne elementy RPG zapewniają doskonałą zabawę.

Nintendo Switch w ramach wynajmu

Jeśli Nintendo Switch ma naprawdę angażować dziecko, również podczas wielogodzinnych podróży, zrezygnuj z zakupu konsoli, na rzecz wynajmu okazjonalnego. W Plenti możesz wypożyczyć dowolny sprzęt elektroniczny na min, 24 godziny. Wystarczy, że zarejestrujesz się bezpośrednio na stronie lub pobierzesz aplikację, wybierzesz interesujące Cię urządzenie i wskażesz sposób, w jaki chcesz je odebrać.

Redakcja eppearance.pl

Nasz zespół doradza w kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu rozwoju osobistego, marketingu oraz prowadzenia firmy w Internecie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?